Türkçe Masallar Oku

kitap okumak

Masal  platformunu hazırlarken nasıl bir site kurmayı istediğimiz konusuna değindik ve düşüncelerimiz doğrultusunda başlıkları belirledik. Sitemizle alakalı üzerinde durduğumuz konu başlıklarından biri çeşitliliği içermesi olduğundan tek bir alanda yazı paylaşmak yerine farklı bölümlerin bulunması yönünde çalışmalar yaptık.

Netice itibariyle bugün baktığımızda Gerçek Hikayeler içerisinde Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Nasrettin hocanın fıkralarının da bulunduğu bir platform haline geldi. Fakat biz çalışmalarımız bu kadarla sınırlı kalmasın diye hazırlıklara devam ederek başka kategorileri ekleme yoluna gittik. Bunlar nelerdir? Hemen sayalım, bir tanesi Hikaye Oku diğeri ise Güzel Sözler adını taşıyor. Güzel Sözler kısmında deneme ve şiir sevenler için paylaşımlar mevcut. Sitemize yeni içerikleri dâhil etmek noktasında çalışmaya devam ediyoruz. Yalnızca masal veya sadece hikaye alanında gönderiler eklemek istemediğimiz için birden fazla kategoriyi sitemiz bünyesinde bir araya getirmiş olduk.

kitap

Hem çocuklar hem de büyüklere hitap edecek paylaşımlara ev sahipliği yapsın diye de hazırlıklarımızı şekillendirdik ve web sitemiz bugünkü formuna kavuştu. Hikaye, deneme ve şiir gibi içerikler ilgi alanınıza giriyorsa sizi de web sitemize bekleriz. Genel olarak baktığımızda çeşitli bölümlerden meydana gelen bir platform olduğunu gördüğümüz Masal Oku adresinin güncel yapısını koruması da önem verdiğimiz bir diğer ayrıntıdır. Sitenin tasarlanması esnasında odaklandığımız hususlardan biri işlevsel bir yönünün olması olmuş, bu doğrultuda düzen tamamlanmıştır. Belirlenen bölümler anasayfa üzerine sıralı bir şekilde yerleştirilmiş olup ayrıca en alt kısımda da yine kategoriler eklenmiştir.

Çocuk masalları ve hikayeleri bünyesinde barındıran, ek olarak başka bölümleri de içerecek şekilde dizayn edilen web sitemize yönelik hazırlıklarımız özenle sürdürülmektedir. Siz değerli okurlar için sitemizi yeni gönderilerle donatmak, zengin bir içerik oluşturmak ve renkli bir platform elde etmek amacıyla Kısa Masallar için çalışmalarımıza yön veriyoruz. Web sitemizin karmaşık bir yapıdan uzak, tertipli bir görünüm kazanması için gerekli adımlar tarafımızca atılmış, işlemler yapılarak genel görüntüsü tasarlanmıştır. Sizde gün içinde bir şeyler okumayı seviyorsanız bir tık uzağınızda bulunan internet sitemizi ziyaret edebilir, dilerseniz kategorileri gezebilir, dilerseniz okuduğunuz gönderilerin altına düşüncelerinizi yazıp bizimle paylaşabilirsiniz. En güzel masallardan Uyuyan Güzel Masalını sitemizden ücretsiz okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

libero. ut fringilla ultricies elementum risus. Donec venenatis Phasellus