Uyku Masalları

kitap okumak


Masal Oku adlı web sitemiz kurulduğu günden itibaren özenli çalışmalarımızın odak noktası olmuş ve en güzel şekilde içeriklerle buluşması sağlanmıştır. Internet bağlantısı bugün birçok noktadan erişilebilir hale gelmiş, dolayısıyla bireylerde gerek bir konuyu araştırma gerekse okuma yapmak üzere online olarak siteleri ziyaret etmektedir. Gün içerisinde istediğiniz zaman ziyaret edebileceğiniz web sitemize yönelik düzenlemeler tarafımızca yapılmakta ve güncel kalması hedeflenmektedir. Masal ve fıkra üzerine de paylaşımların olduğu internet sitemizde çocukların ilgisini çekebilecek paylaşımların bulunmasına gayret gösterilmekte, her kategori için ayrı işlerler gerçekleştirilmekte, sitenin yapısının belli bir sisteme göre olması amaçlanmaktadır. Okumayı seviyorsanız, hikayeler ilginizi çekiyorsa o halde Masal Oku sitemiz tam size göre. Zamanın getirdiği yeniliklerden biri olan akıllı telefonlarda internet bağlantısı aracılığıyla online siteler gezilebilmektedir. Uyku Masalları başlığının bulunduğu sitemize geldiğinizde ülkemizde bilinen ve sevilen masallardan olan Keloğlan masalları ile hem güldüren hem düşündüren Nasrettin Hocanın Fıkraları şeklinde içerikleri görebilirsiniz. Çocuk masalları, fıkra paylaşımlarına yer verdiğimiz Masal Oku platformunun genel manada çeşitlilik ile donatılması noktasında birde Güzel Sözler bölümü eklenmiştir ki burada da deneme ve siir şeklinde iki kısım mevcuttur. Yeni metinlerin ilave edilmesi, bununla birlikte internet sitemizin anasayfa ve kategoriler bazında düzenlenmesi, ayrıca yazılara kolay ulaşılması gibi başlıklara dikkat edilmekte, çalışmalar bu yönde sürdürülmektedir. Anasayfanın en alt kısmında popüler, rastgele ve son gönderiler olarak farklı bölümlerden meydana gelen bir panel vardır. Buradan ilginizi çeken, okumak istediğiniz metinlere tıklayarak kolayca erişebilirsiniz. Masal Oku web sitemizi kurarken belli bir sisteme göre hazırlamak istedik. Bu sebeple anasayfa düzeninde metinlere kolay erişilmesini hedefleyerek kategorileri yerleştirdik. Masaloku.com.tr adresinde yeni hikaye ve masalların eklenmesi, kategorilere yönelik düzenli görünmeleri adına belli uygulamaların yapılması, anasayfanın aranan yazıların kolay bulunması bakımından fonksiyonel yapıya kavuşması gibi hususlar bizim ilgilendiğimiz konu başlıkları arasında yer almaktadır. Gün içerisinde istediğiniz zaman diliminde ziyaret edebileceğiniz internet sitemize yönelik çalışmalarımız hassasiyet ve özenle sürmekte, hazırlıklarımız kapsamında yeni metinlerin ilave edilmesine yönelik işlemler tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Dini Hikayeler Çalışmalarımız sitemizin içeriğini zenginleştirmek ve renkli bir platform olmasını sağlamak amacıyla özveri ve itina ile sürdürülmektedir. Bugün baktığımızda sitemizde Gerçek Hikayeler den şiire, İbretlik Hikayeler den fıkraya değişik bölümlerde gönderilere yer verildiğini görmekteyiz. Çocuk masalları ile beraber deneme, şiir gibi alanlarda da paylaşımlar yaptığımız web sitemizi güncel tutmak adına işlemlerin yapılması ile ilgileniyor, gerek anasayfa gerekse kategori bazında düzenlemeler gerçekleştirerek Masal Oku platformunun genel görünümünün bir bütünlük içinde olmasına çalışıyoruz. Okumak için kendinize vakit ayırıyorsanız, işe giderken veya evinizde dinlenirken bir şeyler okumayı seviyorsanız web sitemize uğrayabilir, neler paylaştığımıza bir göz gezdirebilir, kategorileri inceleyebilirsiniz.

Uyuyan Güzel masalı ve benzer çocuk masallarını sayfamızdan bulabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir