Uyku Masalları Kitabı

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku internet sitemiz çocuklar için güzel masalların yer aldığı bir platform olması hedeflenerek hazırlanmıştır. Web sitemizde bulunan başlıkların düzenlenmesinden yeni metinlerin eklenmesine kadar çeşitli adımlarla ilgilenilmektedir. Siteyi kurmaya başladığımızda farklı kategorilerden oluşmasını, bir başlık eklenerek tek bir konuya yoğunlaşmaktansa muhtelif bölümlerde paylaşımların yapılması amaçlanmıştır.

Bu nedenle başta masal olmak üzere birbirinden ayrı kategoriler bir araya getirilmiştir. Çalışmalarımız esnasında çeşitliliği önemsediğimizden dolayı sadece masal paylaşmak değil ayrıca başka bölümlerde de içerikleri okurlara sunmak istedik. Sitede hangi kategorilerin yer alacağına karar verdik ve tasarım noktasında da sade bir görünüme sahip olması açısından işlemleri gerçekleştirdik. Okumayı seven bireyler için farklı bölümlerin bir arada olduğu bir platform hazırlamak düşüncesiyle hareket ettik. Masal anlamında hangi kategoriler sitemizde var? Bu soruya keloğlan masalları ve prenses masalları olarak cevap verelim. Sonra hikaye bölümünden bahsedelim.

Bu noktada web sitemizde incelenebilecek kısımlar gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler şeklinde sıralanıyor. Geniş bir yelpazede içeriklerin ilave edilmesi yönünde çalışmalar yaptığımız internet sitemizde güzel sözler, fıkra ve eğitim başlıkları da mevcuttur. Sitemizde güzel sözler kategorisinde deneme ve şiir kısımları bulunurken fıkra olarak Nasrettin hocanın fıkraları yer almaktadır. Böylece değerlendirdiğimiz zaman Masal Oku platformu masaldan şiire türlü içeriklerin yer aldığı bir internet sitesi şeklinde tasarlanmıştır.

Güncel kalmasına özen gösterdiğimiz, ayrıca işlevsel ve düzenli bir yapıya sahip olması amacıyla hazırlıklar yaptığımız web sitemizde masal, fıkra, deneme, şiir gibi muhtelif bölümler içerisinde birçok içerik paylaşılmış durumdadır. Bir şeyler okumak isterseniz internet sitemize uğrayıp son eklenen gönderilere, kategorilere göz gezdirebilir, inceleyebilirsiniz. Çocuğunuz masal okumak isterse onun için web sitemizde birçok masala ulaşabilirsiniz. Masal Oku platformunu hazırlamaya başladığımızda masalın yanında hikaye ve diğer bölümlerinde olmasını, çeşitliliği yansıtmasını istediğimizden ötürü bu doğrultuda çalışmalarımıza yön verdik. Web sitemizi kurarken gösterdiğimiz özen bugünde çalışmamıza yansımakta, kategorilerin düzeninden yeni yazıların eklenmesine farklı hususlar üzerinde gerekli işlemlerin yapılması üzerinde durmaktayız. Siz değerli okurları da özenle hazırladığımız Masal Oku internet sitemize davet ediyoruz. Uyuyan Güzel masalı ve daha fazlasını sitemizde okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

venenatis, ultricies lectus ut adipiscing mi, Praesent vulputate, elit. Curabitur dictum