Uyku Öncesi Hikayeler

kitap okumak

Masal platformunu hazırlarken bazı hususları göz önünde bulundurarak hareket ettik. Dikkat ettiğimiz konu başlıklarından bir tanesi sitenin genel yapısının çeşitliliği yansıtmasıydı. Dolayısıyla bizde işlemlerimizi bu çerçevede başlattık ve hangi kategorilerin ekleneceği üzerinde durduk. Belirlediğimiz anasayfa düzenine başlıkları yerleştirdikten sonrada içeriklerin paylaşılması aşamasına geçtik. Kategorilerin konumlandırılması esnasında sitenin genel bütünlüğünün korunmasına, işlevsel bir görünüm sunmasına ve karışıklıktan uzak sistemli bir duruş sergilemesine dikkat ederek çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Hâlihazırda web sitemiz bünyesinde masal ve hikaye içerikleriyle birlikte farklı bölümlerde paylaşılmış olan gönderilerde yer almaktadır. Sitemize geldiğinizde görebileceğiniz başlıklar arasında peri masalları, keloğlan masalları ve Nasrettin hocanın fıkraları bulunmakta. Fakat yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi amacımız çeşitlilik olduğu için yeni kısımlarda ilave etmek istedik ve Hikaye Oku ile Güzel Sözler’i Masal Oku platformu bünyesine ekledik. Genel yapısı itibariyle birçok içeriğe ev sahipliği yapan sitemizde Güzel Sözler kısmında deneme ve şiir olmak üzere iki ayrı bölüm mevcuttur.

kitap

Web sitemizle alakalı değindiğimiz konu başlıklarından biride güncel kalması olmakta, bu husus üzerine uygulamalar yapılmaktadır. Okumayı seviyorsanız ve gün içinde işinize ara verdiğinizde veya çayınızı, kahvenizi yudumlarken bir şeyler okumak istediğinizde web sitemize uğrayabilir, neler paylaştığımıza bakabilir, kategorileri gezerek ilginizi çeken metinleri okuyabilirsiniz. Çocuk masalları, deneme, şiir gibi hepsi birbirinden farklı içeriklerle donattığımız internet sitemizde isterseniz okuduğunuz yazıların altına düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Muhtelif bölümlerden oluşan ve zengin içerikleriyle göz dolduran Uyku Öncesi Hikayeler platformunu istediğiniz zaman ziyaret ederek eklenen gönderileri inceleyebilirsiniz. görsellerle birlikte yüklediğimiz yazılarla renkli bir platform olmasını hedeflediğimiz sitemizde hikayeden şiire, denemeden masala pek çok içerik mevcut. Çalışmalarımızda bu nedenle geniş bir yelpazeye yayılmış durumda ve gerek yeni yazı paylaşma, gerekse anasayfanın düzenli görünümünü koruması konularında hazırlıklarımız devam etmektedir. Hikaye, deneme veya şiir okumak isterseniz bir tık uzağınızda bulunan web sitemize uğrayabilirsiniz. İnternet sitemizi geliştirerek daha iyi bir seviyeye gelmesini sağlamak amacıyla Kısa Masallar adresini kurduğumuz dönemde olduğu gibi özveri ve dikkatle çalışmakta, yeni gönderilerle kategorileri buluşturmak için işlemleri sürdürmekteyiz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

kurbaga-ile-okuz

Kurbağa ile Öküz

kurbaga-ile-okuz Bir zamanlar güzel bir gölette bir grup kurbağa yaşarmış. Birlikte yaşamaktan çok mutluymuşlar. Oyunlar …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nullam Sed Praesent libero. et, luctus dolor. amet, efficitur. adipiscing ultricies