Uyku Öncesi Masallar

kitap okumak

Masal Oku web sitemizde okurlar için seçeneklerin bulunması amacıyla bir takım çalışmalar yürüttük ve hangi kategorilerin yer alacağını belirledik. Alınan kararlar sonucunda internet sitemiz bünyesinde masal ile birlikte hikaye gönderilerini de barındıracak şekilde dizayn edilmiştir. Yaptığımız hazırlıkları bu kadarla kısıtlı tutmak istemediğimizden dolayı başka nasıl adımlar atabiliriz, yeni hangi bölümleri ekleyebiliriz diye düşündük ve uygulamalar sonucunda sitemizin hâlihazırdaki görüntüsünü elde ettik. Nedir bu bölümler diyecek olursak, öncelikle sitemizde incelenmesi mümkün olan kısımlardan bir tanesi Hikaye Oku adını taşımakta olup diğerleri ise peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları şeklinde sisteme uygun olarak anasayfa düzenine yerleştirilmiştir. Bu noktada çalışmalarımız yine sonuçlanmamış, farklı bir başlık daha eklemek niyetiyle işlemler yapılmış, içinde deneme ve şiir içerikleri bulunan Güzel Sözler bölümü de sitemiz bünyesine ilave edilmiştir. Genel bir çerçeveden değerlendirdiğimizde Masal Oku hikaye, şiir, masal gibi hepsi birbirinden farklı gönderilerden oluşan bir platformdur. Elbette hazırlıklarımız sitemizin büyümesi ve gelişmesi yönünde devam etmektedir. Günümüzde birçok alanda alternatiflerle karşılaşılmaktadır ve bu durumun kitaplar içinde geçerli olduğunu söylemek mümkündür.

kitap

Bireyler roman, şiir kitabı gibi seçenekleri inceleyebilmektedir. Web sitemizin hazırlık sürecinde bizde bu hususu dikkate alarak hareket ettik ve içinde birbirinden farklı bölümlerin olduğu bir platform tasarladık. Okumayı seviyorum diyenlerdenseniz ve hikaye, deneme, şiir tarzı içerikler ilginizi çekiyorsa web sitemize gelebilir, anasayfa üzerinde yer alan kategorilerden istediğinizi seçerek yazılara kolayca ulaşabilirsiniz. Çocuk masalları ile hikayelere ev sahipliği yapan Masal Oku platformuna yeni paylaşımların dâhil edilmesi noktasında çalışmalarımız sürmektedir. Bir şeyler okumak isterseniz muhtelif başlıkları bir arada bulabileceğiniz internet sitemize uğrayabilir, okuduğunuz yazıların altına yorumda yazabilirsiniz. Yorum kısmına düşüncelerinizi veya önerilerinizi yazmanız bizim için değerlidir. https://masaloku.com.tr Madresinde hikayeden şiire, fıkradan masala çeşit çeşit yazı bulunmakta, sitemizin her bir köşesi ile ilgilenilerek gerekli düzenlemeler yapılmaktadır. Çalışmalarımız kapsamında web sitemizin güncel yapısını korumasına özen gösterilmekte, ayrıca okurların aradıkları yazı ve bölümlere rahat erişebilmesi açısından işlevsel bir görünüme sahip olması için işlemler gerçekleştirilmektedir.
Masal oku sitemizde Uyuyan Güzel hikayesini okudunuz mu? şayet okumadı iseniz okumanızı tavsiye ederiz. Çocuk hikayelerden ziyade Gerçek Hikayeler de sitemizde yerini almıştır. Dini hikayeler ve İbretlik hikayeleri sitemizden okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir