Uykudan Önce Masallar

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku platformunu hazırlarken siz değerli okurlara güzel bir platform sunabilmek amacıyla çalıştık. İnternet sitemiz bünyesinde sadece bir konunun olması yerine çeşitliliği sağlamak adına birden fazla kategoriyi bir araya getirdik. Çalışmalarımıza başladığımız dönemde özenle hareket ettik ve sitenin tasarımı konusunda sadeliği göz önünde bulundurduk. Üzerinde durduğumuz hususlardan biri web sitemizde başta çocuklar için masallar olmak üzere birçok gönderinin paylaşılmasıydı.

Bu çerçevede yapılan hazırlıklar kapsamında hangi kategorilerin ekleneceği belirlendi. Takip eden süreçte sitemizde yer almasını istediğimiz başlıklara yeni yazıların eklenmesi noktasında çalışmalar gerçekleştirildi. Masal Oku adresinde incelenmesi mümkün olan kategorilerden bazıları, keloğlan masalları, eğitim ve prenses masalları şeklindedir. Masal okumayı seven çocuklar için güzel masallarla donatmaya gayret gösterdiğimiz internet sitemiz bünyesinde aynı zamanda hikayelerde mevcuttur. Bu alanda sayabileceğimiz kategoriler ise gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler şeklindedir. İnternet sitemizdeki başlıklardan bir tanesi de güzel sözlerdir ve içinde deneme ile şiir paylaşımları bulunmaktadır.

Masallar ve hikayelerin paylaşıldığı bir platform olan Masal Oku sitemizde okurlar için eklemiş olduğumuz bölümlere fıkra dâhildir ki burada Nasrettin hoca fıkralarını okuyabilirsiniz. Birçok kategori ve çok sayıda içerik ile hazırlanan web sitemiz içerisinde hikayeden şiire, fıkradan masala çeşitli gönderileri bulabilir, dilerseniz yorum bırakıp düşünce ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Masal Oku platformuna genel olarak baktığımızda içinde tek bir kategori olmadığını görmekteyiz. Zira bizim düşüncemiz farklı bölümleri bir arada okurlara sunmaktı.

Dolayısıyla da hazırlıklar bu kapsamda yapılmış, kategoriler seçilmiş ve siteye eklenmiştir. Web sitemizde çocuklar için pek çok masalın bulunması yönünde attığımız adımlar neticesinde paylaşımlar yapılamaktadır. Tabi aynı şekilde sitede bulunan diğer başlıklarında düzenli görünümü, yeni yazı eklenmesi gibi hususlarda çalışmalara devam edilmektedir. Okumayı seviyorsanız internet sitemizi istediğiniz zaman ziyaret ederek içeriklere göz gezdirebilir, kategorileri inceleyebilirsiniz. Çocuğunuz masal okumak istediğinde internet sitemizde farklı başlıklarda eklenmiş olan masalları bulabilirsiniz. Hem masal hem hikaye hem de diğer kategorilerle geniş bir yelpazede içerik paylaşımı yapmayı hedeflediğimiz web sitemize siz değerli okurları bekliyoruz. Uyuyan Güzel masalı ve daha fazlasını sitemizde okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

efficitur. consequat. ut facilisis dapibus diam nunc