Uzun Çocuk Hikayeleri

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku adlı internet sitemizi hazırlarken düşündüğümüz hususlardan biri genel olarak çeşitlilikten meydana gelmesiydi ki bu düşünce ekseninde seçilen kategoriler site bünyesine yerleştirildi. Gün içerisinde okumayı seviyor, buna özel zaman ayırıyorsanız ve çocukluğunuzu size anımsatan masalların dünyasıyla ilgileniyorsanız web sitemize bir uğrayabilir, sizin için paylaşmış olduğumuz gönderilere bakabilirsiniz. Eğitim başlığının bulunmasını sağladığımız internet sitemizde ayrıca çocuklar için keloğlan masalları şeklinde içeriklerde mevcuttur. Farklı alanlarda yazılmış olan kitaplara mağazalardan ulaşabiliyoruz. Buna ek olarak günümüz şartlarını değerlendirerek de internet üzerinden araştırma yaparak kitaplar hakkında bilgi edinebiliyoruz. Bu durum internetten bir şeyler okuma imkânı içinde geçerli. Mesela makale ya da hikaye. İçinde bulunduğumuz dönemi değerlendirerek bir internet sitesi kurmaya karar verdiğimizde önceliklerimizden birisi çocuklara yönelik gönderilerin paylaşılmasıydı. Bu durum ilerleyen zamanlarda daha geniş bir çerçeveye yayıldı ve muhtelif bölümler ile Masal Oku platformu zengin bir görünüme kavuştu. Gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler şeklinde içerikleri eklemeye çalıştığımız internet sitemizi günden güne geliştirmek, sizlere daha güzel bir platform sunmak istiyoruz. Bu yönde de hazırlıklarımız devam etmekte ve bir yandan da sitenin güncel yönünü korumak amacıyla işlemlerin gerçekleştirilmesi üzerinde durulmaktadır. Eğitim olarak içerik paylaşımına devam etmeyi istediğimiz Masal Oku platformundaki kategorilerin düzenlenmesi ile de ilgilenilmektedir. Bizim hedefimiz sitenin her zaman güncel ve okurlar için birçok içeriğe ev sahipliği yapan bir platform olmasıdır. İnternet sitemizde aynı zamanda yorum kısmı da bulunmaktadır. Bizimle görüşmek, düşüncelerinizi iletmek isterseniz yorum bölümü aracılığıyla tarafımızla iletişim kurabilirsiniz. Mola verdiğinizde, çayınızı ya da kahvenizi yudumlarken bir şeyler okuma düşünceniz olduğunda sitemiz yalnızca bir tık uzağınızda. Dilerseniz bilgisayarınız dilerseniz telefonunuzdan web sitemize ulaşarak paylaşımlarımıza bakabilir, okuyabilirsiniz. Güncel yönüne dikkat ederek çalışmayı sürdürdüğümüz web sitemizle alakalı önerileriniz varsa duymak isteriz zira biz her zaman gelişimden yanayız ve bu doğrultuda hareket ederek Masal Oku platformuna dair hazırlıklarımızı gerçekleştiriyoruz. İnternet sitemizde masalların yanında eğlenceli fıkralarda bulabilirsiniz. Masal Oku platformu masal, hikaye, fıkra, eğitim gibi farklı bölümleri bünyesinde barındıracak şekilde hazırlanmıştır.

- Mustafa Yakut

Avatar
Türkiye'deki tüm öğrencilere ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına - Eğitime dair bilgiler ve çocuk masalları hakkında yararlı olacağımızı düşünerek kaliteli içerikler üretip, fark yaratmayı düşünerek https://masaloku.com.tr sitesini yayına aldık.

Ayrıca kontrol et

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir