Uzun Hikayeler Oku

kitap
kitap

Masal Oku internet sitemiz bünyesinde farklı kategorileri barındırmakla birlikte çok sayıda içeriğin paylaşıldığı bir platform haline gelmiştir. Bir şeyler okumak istediğinizde web sitemize uğrayarak hangi içerikleri paylaştığımızı görebilir, başlıkları gezebilir, inceleyebilirsiniz. Çalışmalarımız çerçevesinde internet sitemizde yer almasını istediğimiz kategorileri belirledik ve tasarımı konusunda da sadeliğe verdiğimiz önem kapsamında işlemleri gerçekleştirdik.

Tek bir tane başlık olmasındansa ayrı bölümler halinde geniş bir yelpazede gönderi ekleme düşüncesiyle hareket ederek Masal Oku platformunu kurduk. Muhtelif bölümleri bir araya getirerek hazırladığımız web sitemizde böylece masallarla birlikte birçok gönderinin olması sağlanmıştır. Web sitemizin anasayfasında üst tarafta sıralanan kategorileri görebilir, ilginizi çeken bölümlere tıklayıp hangi paylaşımların olduğuna göz gezdirebilirsiniz.

Web sitemizi hazırlamaya başladığımızda adından da anlaşılacağı gibi çocukların okuyabileceği masallarla süslemek istedik ve bunun için ülkemizde bilinen, okunan keloğlan masallarını ekledik. Buna ek olarak da sitemizde prenses masalları başlığı bulunmaktadır. Masal kısmının yanı sıra hikaye alanında da çeşitli alt başlıkları ilave ettiğimiz internet sitemiz bünyesinde gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler kısımları yer almaktadır. Yaptığımız hazırlıklar ile sitemize dâhil etmeye karar verdiğimiz eğitim bölümü, fıkra okumak isteyenler için Nasrettin hoca fıkraları ve içinde deneme, şiir başlıkları olan Güzel sözler kategorisi de yine Masal Oku adresinde incelenebilir. Biz çeşitliliği yansıtan bir site olmasını istediğimizden dolayı farklı bölümleri bir araya getirme düşüncesiyle hareket ettik.

Farklı bölümler, çok sayıda içerik ile hazırlamış olduğumuz web sitemize siz değerli okurları bekliyoruz. Çalışırken üzerinde durduğumuz hususlardan biri olan çeşitlilik için bir tane kategori yerine muhtelif başlıkları internet sitemiz içerisine ekledik. Bizde internet sitemizi hazırlarken içinde sadece masal ya da hikaye olsun istemedik. Hem çocukların okuyabileceği güzel, değişik masallar paylaşalım hem de hikayeden şiire, denemeden fıkraya türlü bölümlerde içerikler ekleyelim diye düşündük. Bu çerçevede atılan adımlar neticesinde Masal Oku platformu pek çok gönderinin yer aldığı, aynı zamanda muhtelif başlıkların bir araya geldiği bir internet sitesi oldu. Çalışmalarımızda yeni içerik paylaşma hususunda devam etmektedir. Uyuyan Güzel masalı ve daha fazlasını sitemizde okuyabilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan

Kaplan Geliyor Kaplan Bu, Krishna adında küçük bir çocuğun masalıdır. Krishna, babası ile birlikte küçük …

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

mi, vulputate, non sed consectetur venenatis, commodo