Uzun Masallar

kitap okumak

Hikaye Oku internet sitemizde birçok kategori bulunmakta, okurlara seçeneklerin sunulması amaçlanarak başlıklar bir araya getirilmiştir. Genel yapısına özenle dokunuşlar gerçekleştirdiğimiz web sitemizde masal ile beraber muhtelif bölümler mevcuttur. Geniş bir yelpazede çalışmaları sürdürdüğümüz sitemizin sıradan bir platform olmaması için elimizden geleni yaptık. Anasayfa düzeni bilhassa üzerinde çalışmalar gerçekleştirdiğimiz bir alan olmuştur ki belirlenen kategoriler sistemle uyumlu görünecek şekilde dizilmiştir. Gerçek Hikayeler başlığının yanı sıra diğer kısımlar Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler, Nasrettin hocanın fıkraları şeklinde yer almıştır. Güncelliğini korumaya gayret gösterdiğimiz internet sitemizde birde Güzel Sözler bölümü var ki burada da deneme ile şiir paylaşımları bulunmaktadır. Her bir köşesini itina ile tasarladığımız internet sitemizde hem büyüklere hem de küçüklere hitap edecek gönderilere yer vermek hedeflenmiş, bu doğrultuda işlemler yapılmıştır. Web sitemizi ziyaret eden bir kişinin Uyuyan Güzel üzerinden kategori ve yazılara kolayca ulaşabilmesi amacıyla hareket edilmiş, tasarım buna uygun olacak şekilde gerçekleştirilmiştir. Hikayeden şiire, fıkradan masala birbirinden değişik yazılarla donattığımız Masal Oku platformuna dair uygulamalarımız devam etmektedir. İnternet sitemizde işlevselliğe de önem verilmiş, yapısında buna uygun değişiklikler yapılarak kategoriler düzenlenmiş, yazılar ilgili başlıklara eklenmiştir.

kitap

Çeşitlilik hayatımızın birçok alanında karşımıza çıkan bir durumdur. Örneğin giyim sektöründe bunu sıkça görürüz. Bizde web sitemizi hazırlamaya başlarken çeşitli bölümlerden meydana gelen bir platform olmasını hedefledik. Bunun içinde gerekli adımları atıp yalnızca hikaye ve masal değil fıkra, deneme ve şiir kısımlarını da dâhil ettik. Çocuk masalları ve diğer başlıklara ev sahipliği yapacak şekilde dizayn edilen Masal Oku platformunu gün içerisinde istediğiniz zaman ziyaret edebilir, ilginizi çeken yazıları okuyabilir, dilerseniz son eklenen paylaşımlara göz gezdirebilirsiniz. https://masaloku.com.tr adresine yönelik çalışmalarımızda yeni gönderileri eklemeye özen gösteriyor, düzeni sağlamaya gayret gösteriyoruz. İnternet sitemize uğradığınızda okumuş olduğunuz yazılara yorum bırakmanızda mümkün. Yorum yazarak görüşlerinizi ve önerilerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Genel ambiyansını renkli ve işlevsel kılmaya çaba sarf ettiğimiz Masal Oku web sitemize dair uygulamaların yapılması ile ilgilenilmekte, yazılar görseller ile desteklenerek yüklenmektedir.

Masal Oku okumayı seven çocuklar ve büyükler için birbirinden farklı paylaşımlarla donatılmış bir internet sitesidir. Web sitemizin hazırlık süreci bizim için farklı kategorilere yer verme konusuna odaklanmak manasına geliyordu ve sizler için içerik olarak zengin bir platform tasarlama yönünde adımlarımızı atmıştık. İnternet sitemize çocuk masalları şeklinde içerikler ekledik evet ama çalışmalarımızın sınırı bu değildi çünkü bizim için geniş odaklı düşünerek hareket etmek amaçlarımızdan biriydi, hal böyle olunca kategorilerde çeşitliliğe kavuştu. Web sitemizde okumayı seven kişiler için hem masal hem de diğer bölümlerde paylaştığımız gönderiler mevcuttur. Birazdan hangi kategorilere yer verdiğimiz konusuna geleceğiz ama ondan önce kısaca sitenin tasarımından söz etmek istiyoruz. Web sitemiz görüldüğü üzere son derece yalın, kullanışlı bir yapıdan ibaret. Biz bunu özellikle tercih ettik çünkü sitenin plansız, karışık bir yapıdan uzak, aksine tertipli ve düzenli bir görünüm sunması hedefiyle tasarımın detaylarına değindik. Kategoriler kısmında görüntülenenler şu şekilde; peri masalları, keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları, Güzel Sözler ve hikaye oku.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Ortalama Puan / 5. Oy Sayısı:

Faydalı, Sağlıklı Bir Site Olabilmemiz İçin Düşüncelerinizi Bizimle Paylaşabilir Misiniz?

Hadi Beraber Yazımızı Geliştirelim!


Ayrıca kontrol et

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz

Kaz Çobanı Prenses Kız

Kaz-cobanıi-Prenses-Kiz Bir zamanlar büyük bir ülkenin kralı ölmüş ve kraliçesini, kızını ardında bırakmış. Birde prensesi …

Tembel Eşek

Tembel Eşek

Bir zamanlar küçük bir köyde bir tüccar yaşarmış. Para kazanmak için çeşitli malların ticaretini yaparmış. …

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir