Yazılı Hikayeler

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku adlı farklı kategoriler ile hazırladığımız internet sitemizi henüz görmediyseniz incelemeniz için sizi sitemize davet ediyoruz. Başlangıçta her ne kadar ismini Masal Oku olarak belirlesek de ilerleyen dönemde yaptığımız çalışmalar sonucunda yeni kategoriler ekleme üzerinde durduk ve bu da birtakım düzenlemeler yapmamızı gerektirdi. Çocukların okuyabileceği tarzda masallarla dolu olmasına dikkat ettiğimiz web sitemizin her yaştan okura hitap edecek içeriklerle de buluşması bizim düşündüğümüz konulardan biriydi. Bunun içindir ki prenses masalları, peri masalları ve kısa masallar şeklinde başlıkların bulunduğu internet sitemizde belli başlı bazı düzenlemeler yaparak genel görüntünün çeşitliliğe ulaşması için çalıştık diyebiliriz. Haberleri takip ettiğimizde zaman içinde yeniliklerle karşılaştığımızı söyleyebiliriz. Gün içinde sıklıkla kullandığımız cep telefonlarından ev ve işyerlerinde tercih edilen bir cihaz olan bilgisayarlara ve hatta tabletlere kadar birçok ürün müşterilerin beğenisine sunuluyor. Bu ürünler sayesinde internete bağlanmakta kolaylaşıyor. Güncel durumu takip ederek bir internet sitesi kurmaya karar verdiğimizde hem bilgisayar üzerinden açılacak hem de mobil kullanıma uygun şekilde olacak bir platform konusuna değindik. Eğitim başlığına ek olarak gerçek hikayeler, dini hikayeler ve ibretlik hikayeler başlığı yer alan, ayrıca deneme ve şiir bölümlerine kadar hepsi ayrı kategorilerde olmak üzere içeriklerle dolu olan internet sitemizi ziyaret ederek sizde neler paylaştığımızı görebilirsiniz. Amacımız her zaman sitenin düzenli bir yapıda kalması ve güncelliğini korumasıdır. Düzen bizim için önemli bir husus çünkü yazıları eklemeden önce kategorileri belirleyerek olası bir karışıklığı önlemek istedik. Böylece belirlenen başlıklara metinler ilave edildi. Üzerinde çalıştığımız bir başka konu ise sitenin güncel kalmasıdır. Bunun içinde yeni gönderilerin paylaşılması noktasında hazırlıklarımızı sürdürmekteyiz. İnternet sitemizi ziyaret ederek sizde çocuğunuzla beraber okuyabileceğiniz masallar bulabilirsiniz. Eğlenceli fıkralarında yer almasına özen gösterdiğimiz web sitemizi daha da geliştirmek bizim önemsediğimiz noktalardan bir tanesidir. Renk seçiminden tasarımına, kategorilerden yazılara her detayıyla yakından ilgilenerek hazırladığımız Masal Oku platformunu ziyaret edip sizde son olarak neler paylaştığımıza bir göz atabilir, kategorileri gezerek daha önce eklediğimiz metinleri inceleyebilir, okuma yapabilirsiniz. Masal Oku çocukların okuyabileceği masalların yer aldığı bir platform şeklinde dizayn edilmiştir.

- Mustafa Yakut

Avatar
Türkiye'deki tüm öğrencilere ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına - Eğitime dair bilgiler ve çocuk masalları hakkında yararlı olacağımızı düşünerek kaliteli içerikler üretip, fark yaratmayı düşünerek https://masaloku.com.tr sitesini yayına aldık.

Ayrıca kontrol et

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir