Zengin İçerik Yapısıyla Masal Oku

kitap okumak

Masal sitemizi siz değerli okurlar için hem farklı başlıklar hem de değişik gönderiler ile donatarak hazırlamış bulunuyoruz. Web sitemiz okumayı seven bireyler için birbirinden farklı içeriklere ev sahipliği yapıyor. Gün içinde evden çıktığınızda ister işe giderken ister arkadaşlarınızla buluşmaya giderken yolculuk esnasında bir şeyler okumayı istediğinizde web sitemiz bir tık uzağınızda. İnternet sitemizde büyüklerin daha önce karşılaştığı, bilinen ve çocuklarında ilgisini çekeceğini düşündüğümüz çocuk masalları yer almaktadır. Örnek verelim, hansel ve gretel, kibritçi kız, robin hood sayabileceğimiz masallardan sadece birkaçı. Genel olarak bakıldığında masal paylaşımlarına ağırlık verildiği görülse de web sitemiz içerdiği başlıklar bakımından her yaştan okura hitap edecek gönderilerin yer almasının amaçlandığı bir platformdur. Bu konuda verebileceğimiz misal ise güzel sözler kısmıdır ki içerisinde deneme ve şiir şeklinde iki bölüm vardır. Sitemizin anasayfası sizin kategorileri düzenli ve belli bir yerde bulabilmeniz açısından özenle tasarlanmıştır.

kitap

Üst kısımda sıralanan başlıklar ise şu şekildedir; keloğlan masalları, Nasrettin hocanın fıkraları, peri masalları, güzel sözler ve hikaye oku. Şimdi birazda belirlemiş olduğumuz ve sitemize ilave ettiğimiz kategorilerde hangi paylaşımlar var, onlara bir göz atalım. Keloğlan masallarından başlayalım. Çocuklarınızla birlikte okuyarak keyifli vakit geçirebileceğiniz keloğlan masalları bölümünde keloğlan ve bilge dede masalını bulabilirsiniz. Nasrettin hocanın fıkralarında meşhur parayı veren düdüğü çalar ve ya tutarsa fıkralarını görebilir, şiir kısmında ise yürüyorum, öğrendim ki şiirlerini inceleyebilirsiniz. Tabi bunların haricinde başka paylaşımlarımızda mevcut. Hepsine bakabilmek için Kısa Masallar adresini ziyaret etmeniz yeterli. İster fıkra ister masal ister şiir okumayı sevin, hepsine sitemizde ayırdığımız bir yer var ve sizin için içerik paylaşmayı sürdürüyoruz. Web sitemize uğrayıp gönderileri okuyarak ve yorum yazarak Masal Oku platformunu geliştirmemiz noktasında bize yardımcı olabilirsiniz. Masal, hikaye, deneme, şiir, fıkra şeklinde bölümlere ayırdığımız paylaşımları özenle seçiyor, görsellerle birlikte yüklemeye çalışıyoruz. İnternet sitemizin güncel kalarak okurlara sunulması hedeflerimiz arasında yer aldığından dolayı buna yönelik işlemlere hız veriyor, yeni yazıların paylaşılması adına gerekli hazırlıkları yaparak ilgili başlıklara ekliyoruz. Gerçek Hikayeler, Dini Hikayeler, İbretlik Hikayeler ve Uyuyan Güzel masalını sayfamızda okuyabilirsiniz.

Ayrıca kontrol et

yedi-karga

Yedi Karga

yedi-karga Bir zamanlar çok uzaklardaki yüksek dağlarda yeşil bir vadi varmış. Vadinin ortasında temiz bir …

Jorinda-ve-Jorindel

Jorinda ve Jorindel

Jorinda-ve-Jorindel Bir zamanlar çok karanlık ve çok kasvetli bir ormanın derinliklerinde eski bir kale varmış. …

Tom-Thumb-un-Maceralari

Tom Thumb’un Maceraları

Tom-Thumb-un-Maceralari Bir zamanlar, çok açgözlü bir büyücüyle bir hazineyi paylaşma konusunda tartışan bir dev varmış. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir