Débora Nascimento Kimdir

Débora Nascimento Kimdir

débora nascimento, 16.06.1985 yılında Brezilya Suzano’da doğdu. Model ve Aktris olarak tanınan Nascimento’nun  1,78 boyunda olduğu biliniyor.

Débora Nascimento’nun ilk oyunculuk kariyerine başlaması filmde en kahramanı ile olmuştur. Kısa film CERBERO’nun yönetmeni olan Gastão Coimbra ve Elisa telenovela Paraíso Tropikal gibi filmler de nascimento’nun başarısına başarı kattı. Nascimento, herhangi bir operasyon geçirmeden kendi doğal güzelliği ile erkekler tarafından çok beğenildi. Başarısı bu kadarla da sınırlı olmayan güzel oyuncu, The Incredible Hulk filminin Kuzey Amerika üretiminde de rol aldı. Yine aynı sene içerisinde telenovela’da da yer alan nascimento, bu filmde Andréia Bijou, Duas Caras gibi isimlerle birlikteydi.

Dergilerinde fazlasıyla tercih edilen yüzü olan aktris, 2008 senesinde UM (Universo Masculino) dergisi için göz alıcı bir fotoğraf çekimine katıldı. Dur durak bilmeyen güzel oyuncu, yine kendisi gibi başarılı bir oyuncu olan Grazi Massafera ile beraber çok tutulan L’Oréal Paris reklam kampanyasında rol aldı. 2012 yılında yeni görev filminde Tessália karakterine hayat veren débora nascimento, 2013 senesinde Taís olarak Flor Caribe yapmak için yeniden telenovela TV’ye dönüş yaptı.

Débora Nascimento Videoları

  • -Bastidores da Campanha de Crystal estrelada por -Débora Nascimento.
  • -GQ -Debora Nascimento.
  • -Andreia Bijou -Débora Nascimento.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Evangeline Lilly Kimdir

Evangeline Lilly Kimdir

Evangeline Lilly Kimdir Tam adı: Nicole Evangeline Lilly Doğum Tarihi: 03.08.1979 Doğum Yeri: Fort Saskatchewan, Alberta, …

Elisha Cuthbert Kimdir

Elisha Cuthbert Kimdir

Elisha Cuthbert Kimdir Tam Adı: Elisha Ann Cuthbert Doğum Tarihi: 30.11.1982 Doğum Yeri: Calgary, Alberta, …

Ebru Polat Kimdir

Ebru Polat Kimdir

Ebru Polat Kimdir Doğum adı Filiz Sarıkaya olan ünlü şarkıcı, 30.06.1983 yılında İzmir’de doğdu. 1.70 …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tempus Nullam ante. adipiscing libero ipsum mattis Phasellus Aliquam risus ut dictum