Ebru Şancı Kimdir

Ebru Şancı Kimdir

31 Ağustos 1983’te İstanbul’da doğan güzel oyuncu, hayatını modellik ve oyunculuk yaparak kazanmıştır. Aslen Malatya kökenlidir. Babası, o henüz on yaşındayken vefat etmiştir. İstanbul Bahçelievler Lisesi’nde lise öğrenimini görmüştür. Londra Regent College’de öğrenimine devam etmiştir. 2006 yılında New York’a taşındıktan sonra, New York üniversitesinin oyunculuk ve drama bölümünü bitirmiştir. Yeşil gözlü ve kahverengi saçlı bu kadın, düzgün fiziği ile pek çok defilede ve etkinlikte göz doldurmayı başarmıştır. Ebru Şancı, modelliğe ilk adımı 16 yaşında atmıştır. 18 yaşında katıldığı bir güzellik yarışmasında, ödül alarak profesyonel kariyerine bir ivme kazandıran Şancı, kariyerinin önemli bir kısmını Londra ve New York’ta geliştirmiştir. Londra demişken, bu şehre taşındıktan sonra 2002 yılında Libya lideri Muammer Kaddafi’nin oğlu Seyfülislam Kaddafi ile tanışıp üç sene birliktelik yaşamıştır. Bu birliktelik sayesinde Londra’da üniversite eğitimini tamamlamıştır. Bu birlikteliğin ardından, Galatasaray kalecisi Fernando Muslera dahil pek çok isimle adı birlikte anılan güzel kadın, 2015 yılında futbolcu olarak tanıdığımız Alpaslan Öztürk ile dünya evine girmiştir. Çift, ikiz bebeklere sahiptirler.

Şancı, profesyonel kariyerinde bir dizide oyunculuk yapmıştır. Yağmurdan Kaçarken adlı televizyon dizisinde ATV televizyonlarında seyrettiğimiz ünlü manken, reklam çekimleri, katalog çekimleri, ünlü markaların kreasyon tanıtımları ve defilelerde boy göstermiştir. Bunun yanında İngilizce, Fransızca ve Arapça dillerine de hakimdir.

Ebru Şancı, ülkemizde her yaptığı ve giydiği konuşulan kadınlardan biridir. Klasik fiziğine muhteşem kombin örnekleri yakıştırması, mankenin bilinen en önemli özelliğidir.

Ebru Şancı Sanatsal Girişimleri

  • Bruno Silva Photography (9 Eylül, 2012)
  • Ramazo Roma (Fashion Show Istanbul)
  • FHM magazin (Aralık 5, 2011)
  • Yağmurdan Kaçarken (2013)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Evangeline Lilly Kimdir

Evangeline Lilly Kimdir

Evangeline Lilly Kimdir Tam adı: Nicole Evangeline Lilly Doğum Tarihi: 03.08.1979 Doğum Yeri: Fort Saskatchewan, Alberta, …

Elisha Cuthbert Kimdir

Elisha Cuthbert Kimdir

Elisha Cuthbert Kimdir Tam Adı: Elisha Ann Cuthbert Doğum Tarihi: 30.11.1982 Doğum Yeri: Calgary, Alberta, …

Ebru Polat Kimdir

Ebru Polat Kimdir

Ebru Polat Kimdir Doğum adı Filiz Sarıkaya olan ünlü şarkıcı, 30.06.1983 yılında İzmir’de doğdu. 1.70 …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

pulvinar id, luctus ut amet, lectus Phasellus fringilla mattis ante.