ENPARA Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

ENPARA Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

ENPARA, müşteri kitlesi yoğun bir bankadır. Kredi kartı hizmetlerini ortaya çıkaracakları zaman, halka bir kampanya duyurmuşlardı. Bu kampanyaya göre, ENPARA kredi kartını kullanmaya başlayan insanlardan aidat almayacaklarını, kısa bir süreliğine de kullanıcılarına aidat ödeyeceklerini biliyorduk. Ödeme yapılacağına dair verdikleri kampanya kararını, Mart 2019 tarihi itibariyle artık durdurdular. Ama banka hala kullanıcılarından kredi kartı aidatı gibi bir ücret tahsil etmemektedir. Eğer siz de ENPARA kredi kartı kullanmak istiyorsanız, başvuru adımlarını izleyerek kolayca bu karta sahip olabilirsiniz.

QNB Finans Bank çatısı altında hizmet veren, mobil bir bankacılık olarak karşımıza çıkan ENPARA, emekli bireyler ve orta yaş seviyesindeki insanların çekinceli bir bakış açısı geliştirmelerine sebep olmaktadır. Yasal bağlamda bankada hiçbir güven sorunu yoktur. İnsanlar, fiziki şubeli bankalara alışmaları sebebiyle çekimser davranırlar. ENPARA hizmetlerini, EFT ve hesap işletim ücreti almaması gibi pek çok nedenden dolayı beğeniyle takip eden insanlar, çıkardıkları bu kredi kartına da büyük bir rehavet göstermektedirler.

ENPARA Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Mobil şube üzerinden rahatlıkla kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Sisteme, gelir bilgileriniz ve gereken tüm diğer bilgileriniz, eksiksiz bir şekilde eklenmelidir. Daha sonra yaptığınız ENPARA kredi kartı başvurunuz QNB Finans Bank politikaları çerçevesinde değerlendirilir. Kredi kartı başvurunuzun olumlu sonuç alınması ya da reddedilme halinde, banka iletişim kanallarından herhangi birini kullanarak sizinle iletişime geçecektir. Başvurunuz eğer kabul edilirse, ENPARA yetkilisi, belirtecek olduğunuz adresinize, on beş gün içerisinde, kartınızın teslimatını gerçekleştirecektir. Kredi kartınızı, şahsi olarak kimlik ibrazında bulunarak yetkiliden teslim almalısınız. Ayrıca ENPARA yetkilisi sizlere bir kredi kartı sözleşmesi imzalatacaktır. Bu sözleşmeyi dikkatle okumanız yararınıza olacaktır. Sözleşme içerisinde kart aidatı alınmayacağı açık bir şekilde belirtilmiştir.

 ENPARA müşterisi olmadan da ENPARA kredi kartına kolayca internet sitesinden ya da 0850 222 3663 ENPARA çözüm merkezinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz ENPARA kredi kartı başvurunuz olumlu sonuçlanmadığı takdirde dilerseniz ENPARA müşterisi olabilir, ömür boyu hesap işletim ücreti, havale ve EFT ücreti ödememenin keyfini yaşayabilirsiniz. Bunun yanında kredi kartlarına ve normal müşterilere özel olarak hazırlanan kampanyalarla avantajlarınızı sürdürebilirsiniz.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Evlilik Kredisi Nedir

Evlilik Kredisi Nedir

Evlilik Kredisi Nedir İnsanlar, evlenip bir ömür mutlu yaşamak isterler. Bunun için hayaller kurarlar. Ancak; …

ENPARA Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

ENPARA Kredi Kartı Ne Zaman Çıkıyor

ENPARA Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır Son zamanlarda bankacılık kurallarını müşteri lehine yeniden yazan ENPARA …

ENPARA Cebe Havale Nasıl Yapılır

ENPARA Cebe Havale Nasıl Yapılır

ENPARA Cebe Havale Nasıl Yapılır ENPARA hesabı olmayan arkadaşlarınıza, kolayca cebe havale yapabildiğinizi biliyor muydunuz? …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

libero venenatis, dolor. ipsum massa risus.