Enpara Şirketim Nedir

Enpara Nedir
Enpara Nedir

EnPara 2012 yılında bir QNB Finans bank projesi olarak hayata geçmiştir. Enpara ile birçok işlemi ücretsiz yapan kullanıcılar büyük masraflardan kurtulmuştur. Bireysel kullanıcılar; ücretsiz havale ve EFT, ücretsiz fatura ödemeleri, Ücretsiz vergi ödemeleri gibi birçok işlemi kısa süreler içinde internet ve cep şubesinden gerçekleştirme imkanlarına sahiptir.  Şimdi, kurumsal firmaları da bünyesine katmak isteyen Enpara, bireysel müşterilere verdiği birçok ayrıcalık hizmetini Enpara Şirketim sayesinde firmalara sunuyor. Enpara Şirketim sayesinde; çalışanlarınızın maaş ödemeleri, vergi ve SGK ödemeleri, faturalar gibi işlemlerinizi kısa sürede yerinizden kalkmadan gerçekleştirebiliyorsunuz. İmzaladığınız sözleşmede; 3 sene sizlerden hiçbir ücret almayacaklarını belirtmişlerdir.

Yine, bireysel müşterilere sunmuş oldukları ATM kampanyası Enpara Şirketim kullanıcılarına da sunulmuştur. 1 sene boyunca her ay 3 defa olmak üzere farklı bankaların ATM’lerinden nakit çekme işlemini ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara Şirketim avantajlarından biri de; sizlere tanımlanan vadesiz TL hesabınızda 10000 TL üzeri bakiyeniz için günlük faiz kazandırıyor olmasıdır. Vereceğiniz talimat üzerine çok avantajlı faizlerle kazancınıza kazanç ekleyebilirsiniz.

                Enpara Şirketim başvurusu için şahıs şirketi ya da LTD şirketi olmanız gerekmektedir. Başvuru için en önemli şart budur. Bu şartı sağlayan firmalar, Enpara internet sitesi, Enpara çağrı merkezi (0850 222 3663) üzerinden kısa bir form doldurarak başvuruda bulunabilirler. Ön başvurunuzu yaptıktan sonra, Enpara yetkilisi sizinle irtibata geçecektir. Vereceğiniz gün ve saatte sizleri adresinizde ziyaret edecek ve herhangi bir ücret almadan hesap aktivasyonunuzu gerçekleştirecektir.

                Enpara; tamamen ilgili kurumlarca kontrol edilen, kullanıcıların güvenliğini en üst seviyede tutan bir QNB Finans Bankası ürünüdür. Türkiye’de avantajlı bankacılığın öncüsü olarak hizmetini kesintisiz vermektedir. Herhangi bir şubeye bağlı olmaması sebebiyle, şube masrafları olmadığından avantajlı bir hizmettir.


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Evlilik Kredisi Nedir

Evlilik Kredisi Nedir

Evlilik Kredisi Nedir İnsanlar, evlenip bir ömür mutlu yaşamak isterler. Bunun için hayaller kurarlar. Ancak; …

ENPARA Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

ENPARA Kredi Kartı Ne Zaman Çıkıyor

ENPARA Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır Son zamanlarda bankacılık kurallarını müşteri lehine yeniden yazan ENPARA …

ENPARA Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

ENPARA Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

ENPARA Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır ENPARA, müşteri kitlesi yoğun bir bankadır. Kredi kartı hizmetlerini …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sit Phasellus Aliquam commodo quis, mi, ante. ut tristique