Frankenstein Masalı

Frankenstein Masalı
Frankenstein

Frankenstein bir dahiydi. Frankenstein her zaman bilmek ve öğrenmek istedi. Denemeyi sevdi. Frankenstein doktor olmak için büyüdü.
Bir gün Frankenstein, bir düşünce ona “İnsan bedenini parçalayabilir ve mükemmel bir insan olabilir mi?” Soru beyninde sıralandı. “Ama bu et parçasına hayat vermekle ilgili, hayat.” Kendisini sorguladı. Cevap neredeyse anında geldi. “Elektrik, büyük elektrik akımı şoku.”
Ertesi gün, Frankenstein, bacakları ya da elleri ampüte eden mezardan cesetleri kazmaya başladı. 

Kimse bu garip ürperest deneyi bilmiyordu. Frankenstein’ın geçtiği günlerde insan vücudunun tüm parçaları vardı. Her bir parçayı dikkatli bir şekilde dikilmişti. Laboratuarında yatan şey, içinde yaşamı olmayan bir adamın canavarıydı.
Frankenstein, “Şimdi son adımda, bu canavardan büyük elektrik enerjisini geçmek için” diye düşündü. Bütün hazırlıklar yapıldı. Bir manivela hareket ettirildi ve ZAP …. canavarların vücudu güçlü akım patlamaları ile sarsıldı.


Her şey bir an için sessizdi, o zaman canavarı karıştırdı ve yavaşça ayağa kalktı. Uzandığı zamandan çok daha büyük görünüyordu, sekiz ayağı ayakta duruyordu ve iki yüz kilo ağırlığındaydı.
Frankenstein’ın başarılı bir deneyden ötürü öfori kısa sürdü. Canavar şimdi ona doğru geliyordu. Canavar, Frankenstein’ın kapıyı sokaklara çarpmasından sonra yürüdü. Terör sokaklarda hüküm sürdü. Canavarı gören herkes hayatları için koştu. Canavar her şeyi yok etti. Dükkanlar yere süzüldü ve camlar ezildi. Birisi canavarı durdurmak zorunda kaldı.


Frankenstein’ın evinde şoka uğramıştı; Canavarı kentte yıkım yaratıyordu; Bir şekilde onu durdurmak zorunda kaldı. Canavarla yüzleşmeye karar verdi.
Frankenstein onunla silah alarak canavarı aramaya gitti. Onu sokak köşelerinden birinde bulmuş. Frankenstein, silahın içindeki tüm mermileri canavarın kafasına, omuzlarına ve göğsüne ateşleyerek öldürdü.
Frankenstein, asla doğa ile asla deneme yapmamak için kendine yemin etti.

Alaaddinin Sihirli Lambası MasalıÇocuk Hikayeleriİki Şehrin Hikayesi


BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında

Küçük Alice ve ablası, güneşli bir öğleden sonra parka gitmeye karar vermişler. Ablası kitap okumaya …

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı

Avcı ve Cadı Uzun zaman önce, iyi bir avcı yaşarmış. İyi kalpli bir insanmış. Bir …

Altın Kuş

Altın Kuş

Altın Kuş Bir zamanlar dünyanın en özel elma ağacına sahip bir kral varmış. Bu ağaç …

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

efficitur. ante. ut Aliquam venenatis, id Aenean quis,