10 Yorumlar

 1. Allah aşkına para kazanmak için bu kadar da küçülmeyin. Kampusweb diye reklam almışsınız ve Hz. İsa’nın tanrı olduğunu iddia ediyor. Kesinlikle değişim yaşamak zorundasınız

  • Merhabalar,

   Değerli düşünceleriniz için teşekkür ederiz, ancak reklamları bizler yerleştirmiyoruz. Google otomatik olarak yerleştirmektedir. Karşınıza çıkan reklamların tamamı otomatik olarak siteye eklenmektedir. Manuel olarak herhangi bir işlem uygulanmamaktadır.

 2. Merhaba öncelikle siteniz güzel fakat masallarınızda çok fazla yanlış yazımlar ve tam oturmayan bir anlatım şekli var.Örn; Akıllı Manda masalınızda çok fazla yanlışlar vardı Okumakta çok zorlandık.

  • Mustafa Yakut

   Merhaba Ebru Hanım,

   editörlerimiz İngilizce kaynakları tercüme edip de yeniden Türkçeye çevirdikleri için bu tür sorunlar ile karşı karşıya gelmekteyiz. 01 Mart itibariyle editörlerimiz artık İngilizce kaynaklardan değil de Türkçe kaynaklardan araştırmalar gerçekleştirecektir. İletmiş olduğunuz hataların bir daha tekrarlanmaması için gerekli çalışmalar yapılmış olup, yeni paylaşacağımız içeriklerde tekrarlanmamak üzere çalışmalara başlanmıştır.

   İlgi ve alakanız için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 3. ALTIN YENGEÇ MASALINI düzeltebilir misiniz çok zorlandık okumakta

  • Merhabalar,

   ALTIN YENGEÇ MASALI yurt dışı kaynaklı bir masal ayrıntısıdır. Maalesef Türkçe içerikli benzer yada Türk yazarlarımız tarafından bu hikayeye benzer bir çalışma mevcut değildir. https://masaloku.com.tr Editörleri tarafından her geçen gün masallarımız güncellenmektedir. Bu masalı silmemizi ve yerine benzer bir masal ile değiştirmemizi dilerseniz şayet yorum kısmına istediğiniz bir masalı iletebilirsiniz.

   İlginiz ve geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

   • Çok berbat bir hikaye metinleriniz var. Alice harikalar diyarında ve iyi kalpli avcıyı anlatmak da zorlandım. anlamsız ve mantıksız derlemele rvar

    • Mustafa Yakut

     Merhabalar Tekin bey.

     Değerli yorumunuz ve düşünceleriniz için teşekkür ediyoruz. Alice harikalar diyarında ve iyi kalpli avcı masalı ve sayfamızda kayıtlı bulunan bir çok makalenin senaryosu masaloku.com.tr yazarlarımıza ait değildir. Sayfamızda dileyip de ulaşamadığınız masallar var ise bizlere yazabilirsiniz. Uygun görünen masalları özgün şekilde yeniden editörlerimiz tarafından kaleme alınıp siz saygı değer okuyucularımıza sunabiliriz.

  • Merhaba ben songul polat sınıf öğretmeniyim ankarada yaşıyorum sitenizde masal okumak istiyorum
   Ilginize şimdiden tesekkurler

   • Merhaba Songül Polat,

    ilginiz için Masaloku.com.tr yönetimi olarak sizlere teşekkür ederiz. Dilediğiniz masalları sitemizden okuyabilir yada sitemizde ekli olmayıp da eklenmesi gerektiğini düşündüğünüz herhangi bir masalı bizlere iletebilir, sizler için sitemize ekleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir