Kısa Çoçuk Hikayeleri Oku

kitap okumak
kitap okumak

Masal Oku internet sitemize yönelik çalışmalar yaparken içerik bakımından zengin olması, her başlıkta birbirinden güzel paylaşımların yer alması gibi konular üzerinde durduk ve tasarımını bu doğrultuda tamamladık. Web sitemizi ziyaret eden bir kişinin görüntüleyebileceği başlıklar arasında Keloğlan Masalları ve Nasrettin Hocanın Fıkraları bulunmaktadır. Elbette hazırlıklarımız bu kategoriler ile sınırlı kalmamış, yeni adımlar atmak ve internet sitemize gelen okurlar için alternatifler sunmak amacıyla Peri Masallarının yanında Kısa Çoçuk Hikayeleri Oku bölümü dâhil edilmiştir.

Tek başına hikaye gönderilerinin yeterli olmayacağını düşünerek alt başlıklar şeklinde kısa masallar ve kısa hikayeleri de ilave ettik. Masal Oku platformunun hem ana sayfasında hem de kategoriler düzeyinde fonksiyonel bir yapıda olması hedeflerimiz arasındadır. Buna dayanarak sitemizde paylaşımlara hızlı ve kolay erişilmesi noktasında işlemler tarafımızca gerçekleştirilmektedir. İçeriklere eklenen görseller ile birlikte web sitemizin renk şeması çeşitlendirilmekte, güzel bir görünüm sunmaktadır. İlk etapta sitenin kuruluşu sırasında yalnızca hikaye veya masal üzerine değil farklı başlıklarda gönderileri eklemeye karar verilmiş, bu da fıkra, güzel sözler olmak üzere yeni paylaşımların Masal Oku bünyesinde yerini almasını sağlamıştır.

Kısa Çoçuk Hikayeleri Oku, hikayeler web sitemizde öne çıkan içeriklerden olmakla birlikte Güzel Sözler kısmına da ana sayfa düzeninde yer verilmiş, deneme ile şiir olarak iki başlık okurlara sunulmuştur. 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir