Sindirella

Adam kilidi kırmış ve içeri girmiş. Pencerenin yanın da oturan kızı görünce şaşırmış.

Asker:                                                                                                                                                                                        -Ben burada bir kız buldum!

Prens ve adamları kıza yaklaşmışlar ve ayakkabıyı denemesini istemişler. Ayakkabı Sindirella’nın ayağına tam oturmuş.

Üvey Anne:                                                                                                                                                                              -Aaa! Hayır! Hayır! Hayır!

Prens:                                                                                                                                                                                        -Sonunda seni buldum. Adını sorabilir miyim?

Sindirella:                                                                                                                                                                                   -Sindirella!

Prens derhal dizinin üzerine çökerek ona evlenme teklifi etmiş.

Prens:                                                                                                                                                                                        -Sindirella benimle evlenir misin?

Sindirella:                                                                                                                                                                                   -Evet! Evet! Prens onun elini avucunun içine alıp öpmüş. Sonra Sindirella’yı da alarak saraya dönmüş. Kral ve kraliçe, Sindirella ile tanıştıklarına mutlu olmuşlar. Sindirella’nın babasını düğünü konuşması için davet etmişler. Sindirella ve prens evlenmiş ve sonsuza dek mutlu yaşamışlar.


5 Değerli Okuyucularımızın Görüşleri

  1. Çok fazla yazım yanlışları var.

  2. Bunu Yazanıın Edebiyat Hocasının YAZIK KAFASI

  3. Yazım hataları var 🙁

  4. Ecrin su gercekten senmisin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir