Süper Peeling Liquid Ürün İncelemesi

superpeelingiqui

Soyulan Ayak Maskesi

Merhabalar bugün hep beraber bir ürün incelemesi yapacağız. Aslında en ilginç bir ürünü inceleyeceğiz. Bugün Ayak maskesi incelemesi yapacağız. Öyle bir maske ki ayağınızdaki ölü dokusunu soyuyor. Ayaklarınızı bebek poposu gibi yumuşacık yapıyor. İçinde çeşitli asitler mevcuttur. Bu asitler ile ayaklarınızdaki zararlı ölü dokuları soyuyor. İnatçı ölü derilerini soyup cildi yumuşacık yapıyor.

İçindekiler

  • AHA ASİTLERİ MEVCUTTUR
  • ARGAN YAĞI MEVCUTTUR.
  • RAHATANTA ÖZÜ MEVCUTTUR

Her gün ayaklarınızı ılık suda bekletmeniz gerekli. 1 hafta sonunda ayaklarınızın bebek ayakları olduğu idda ediliyor! Kullanımda ayaklarınızın derisi yanabilir. İlk kullanımda herhangi bir deli soyulması yaşanmayabilir. Makalemizin sonunda sonra ki aşamalarda Ayak Maskesinin faydalı mı zararlı mı bu konuda detaylarını yazacağız. Ayak Maskesini ilk 3 gün kullanımda herhangi bir değişiklik yaşamadık. Hatta 3. gün acaba işe yarayacak mı düşünmeye başladık. Bugün 4. gün ayaklarıma hiç bakacak vaktim olmamıştı. Ayaklarımda çorap vardı ve çorabı çıkardım 4. günde ayaklarımda soyulmalar yaşanmıştır. Ve alttan çıkan deri yumuşacık. Gerçekten yeni çıkan deri bebek poposu gibi. Neredeyse yanağım gibi yumuşacık.

super-peeling-liqui-urun-incelemesi

Merhabalar,

2 gün daha geçti ve uygulamayı tamamladık. En son olarak kremi ayaklarımıza sürüyoruz. Ve ayaklarımızda herhangi bir çatlaklık kalmıyor. Gerçekten işe yarıyormuş ürün. Bizim için de çok ilginç makale oldu ürün ile ilgili ne düşünüyorsunuz? Siz kendinize uygular mıydınız? Sonuçları ile neler düşünüyorsunuz? Yorumlara yazmayı unutmayın. Umarım makalemizi beğenmişsinizdir. Eğer beğendiyseniz hemen aşağıda sosyal hesaplardan paylaş butonları ile makalemizi paylaşarak başkalarınında bu makaleyi okumasına vesile olabilirsiniz. Denememizi istediğiniz farklı ürünler var ise onları da yorumlara bekliyoruz. Bir sonraki makalemizde görüşmek üzere hoşçakalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir