Yalancı Çoban Hikayesi Dinle

Çocukların mutlu olacağı aynı zamanda doğru bir şekilde bilgi alarak hataların yanlışların nedenlerini, iyiliğin neler getirebileceğini, insana neler kazandıracağını ve kişisel gelişimine iyilik ve doğrulukla yardımcı olacağını hedef edinerek Masallarımızı sunuyoruz.

Kurumsal olarak ideolojimiz geleceğimiz olan çocuklarımızın doğruluk ve iyilik aşılanmış masallarımızı dinleyerek kişisel gelişimine yardımcı olmak.

Genellik ile anne ve babalar çocukların uykuya dalması için masal okumak ister bunun ile birlikte şunu da bilmeliyiz ki çocuklarımız masal ile birçok şeyi de öğrenebiliyor iyi kötü, yalan doğru,  gibi örnekler verebiliriz.

Masallarımızı alanında uzman Pediatrist, pedagog ve çocuk psikiyatri uzman doktorlarımız ile onaylatıp inceletip masallarımızın değerlendirmesi yapıldıktan sonra yayınlıyoruz.

Masallarımıza özenmemizin yegane sebebi onların gelişimine direkt olarak katkı yaptığımızı bilerek bunu olumlu ve doğru bir şekilde yapmaktan hoşnut olmamızdır.

Sevgili ve değerli dinleyicilerimiz,

Burada her geçen gün geleceğimiz olan çocuklarımıza faydalı, öğretici aynı zamanda gelişimine direkt olarak katkı sağlayan içerikler ile paylaşımlar ile karşınızda olacağız ‘’ çocuk mutlu ise gelecek emin eller de’’ sloganımız ile her geçen gün büyüyen doğruluğa ve iyiliğe hizmet eden bir Aile olarak birlikte olacağız.

Mutluluk ve Masalla kalın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir