1 Yaş Hikayeleri10 Yaş Hikayeleri2 Yaş Masalları3 Yaş Masalları4 Yaş Masalları5 Yaş Masalları6 Yaş Hikayeleri7 Yaş Masalları8 Yaş Masalları9 Yaş MasallarıBinbir Gece MasallarıÇocuk Hikayeleri KısaÇocuk Masalları KısaDeğişik MasallarEn İlginç Hayvan HikayeleriHikaye OkuHikayelerKısa HikayelerKısa MasallarMasallarResimli Hikaye ve Masal KitabıTürkçe MasallarUyku MasallarıUyku Öncesi Masallar

Tom ve Jerry Masalı

Bugün editörlerimiz Tom ve Jerry hikayesi adlı eserini kaleme aldı. Eğer Tom ve Jerry masalının devamını gelmesini istiyorsanız, yorumlara belirtebilirsiniz.

Tom ve Jerry Masalı

Zamanın birinde, Tom ve Jerry adında iki yaramaz, bir o kadar da birbirine düşman kediyle fare yaşıyordu. Evin sahibi, Tom’u her gün azarlıyor, evdeki Jerry adındaki fareyi evden kovmasını istiyordu.

Farenin ismi Jerry’di. Jerry o kadar yaramaz bir fareydi ki, evde ki kediye türlü türlü oyunlar oynardı. Bir sabah Tom kahvaltısını hazırlayıp, yemeğini yemek için hazırlanırken, Jerry Tom’un kahvaltısında ki peynirleri gizli gizi yiyordu.

Durumu fark eden Tom, Jerry’i kovalamaya başladı, bu kovalama macerasında evde ki tabaklar, koltuklar ve televizyon kırılmış ev savaş alanına dönmüştü.

Evin sahibi bu sesleri duyunca odasından çıkıp salona  geldinde gözlerine inanamamıştı!
Evde ki tabaklar yerlerde, televizyon paramparça. Bu durum ev sahibini öfkelendirdi, öfkesinden Tom’u evden kovmuştu.

İlgili Makaleler
Tom ve Jerry Masalı

Dışarısı çok soğuk ve karlıydı. Tom dışarıda aç ve donmak üzereyken Jerry Tom’a acıyıp evden tavuk butu çalıp, Tom’a götürdü, Tom duygulanıp Jerry’ye teşekkür etti. Bu esnada Tom’un ısınması için evin kapısını gizlice açıp Tomu’ eve sokmuştu. 

Tom ve Jerry sonsuza kadar dost kaldılar.

Tom ve Jerry masalını beğendiyseniz, Tom ve Jerry diğer masal serilerini kaleme alacağız. Yorumlarda düşüncelerinizi bekliyoruz.

En Güzel MasallarEn Güzel Hikayeler6 Yaş Hikayeleri

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN 🙂
4 Oy

İlgili Makaleler

50 Yorum

  1. Praktik yapmak için güzel bir imkan! Başka Tom ve Jerry masallarını okumayı da istiyorum şimdi. Okuyan her şeyi anlamak da ne kadar güzel şeydir…

  2. benim bebegim boyle kotu masallarla uyumaz madilik yapmayin okey?
    (selvi askim seni cok seviyom 03.06.2022

  3. Serinin devamı gelsin ama biraz daha uzun olsun hemen uykumuzu getirdi çok teşekkürler…

  4. Çok uzun değildi ama benim için güzeldi😘😘😘😘😘😘♥️♥️♥️♥️♥️💜💜💜

  5. Okuduğum dördüncü masal ve halen her cümlemde yorum ve soru ile karşılaşıyorum

  6. Biz okuyucular olarak masalı çok beğendik. Diğer serilerini de yayınlar mısınız

  7. Mükemmel bir masal olmuş zaten Tom ve jerry 1940 lardan beri çok popüler bir çizgi film çocukluğumuzun çizgi filmi. Ama genelde Jerry TOMA acıyınca Tom bu fırsatı değerlendirip onu yiyor sonra Jerry ağızından yine çıkıyor Jerry çok zeki Tom sa neden jerryi yakalayamıyor biliyor musunuz çünkü Tom her kovalamada acele ediyor eğer acele etmese jeryy yi yakalayacak.

  8. Ya gerçekten Tom ve jerry masalını çok beğendim. Lütfen masalın diğer serileri gelsin.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu