1 Yaş Hikayeleri10 Yaş Hikayeleri2 Yaş Masalları3 Yaş Masalları4 Yaş Masalları5 Yaş Masalları6 Yaş Hikayeleri7 Yaş Masalları8 Yaş Masalları9 Yaş MasallarıÇocuk Hikayeleri | Çocuk Kitapları OkuÇocuk Hikayeleri KısaÇocuk Masalları KısaHikaye OkuHikayelerKısa HikayelerKısa MasallarMasallarOkul Öncesi HikayelerTürkçe MasallarUyku Öncesi Masallar

Dadı İle Kurt

Dadı İle Kurt
Dadı İle Kurt

İnsanların Sözüne Yakınan Kurt Hikayesi Oku

Not : Bu Hikaye İçerisinde Ölüm ve Şiddet Yer Almaktadır.

Karnı acıkan bir kurt, yiyecek bir şeyler aramaya çıkmış. Bir kapının önünden geçerken çocuk ağlamaları duymuş. Sonra bir dadının sesi gelmiş kulağına.

Dadı, ” Ağlamayı kesmezsen dışarı atarım seni, kurtlara yem olursun.” diyormuş. İhtiyar kadının dediğini yapacağını sanan kurt, evin önünde beklemeye başlamış.

Hava kararınca çocuk susmuş. Kurt, dadının sesini duymuş yine. Kadın, ”Ha şöyle” diyormuş. ”Hiç korkma, o hain kurt gelirse döve döve öldürürüz!”

Ödü kopan kurt tabanları yağlamış. Kaçarken bir yandan, ”Şu insanlara akıl sır ermiyor, bir söyledikleri bir söylediklerine uymuyor.” diye düşünüyormuş.

İlgili Makaleler

Uzun Hikayeler9 Yaş MasallarıUyku Öncesi Masallar

YILDIZ VERMEYİ UNUTMAYIN 🙂
0 Oy

Masal Oku

Türkiye'deki tüm öğrencilere ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına - Eğitime dair bilgiler ve çocuk masalları hakkında yararlı olacağımızı düşünerek kaliteli içerikler üretip, fark yaratmayı düşünerek https://masaloku.com.tr sitesini yayına aldık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Kapat!

Lütfen reklam engelleyicinizi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün!